Portfolio 1

Profil společnosti

SASCO s.r.o. je malá dynamická společnost rodinného typu zabývající se prodejem náhradních dílů na nákladní vozy. Již od roku 1995 poskytujeme profesionální služby mnoha spokojeným zákazníkům na celém území České republiky. Díky tomu, že naše společnost působí řadu let i na velkoobchodním trhu, jsme schopni naším zákazníkům nabídnout kvalitní díly za konkurenceschopné ceny. Našimi obchodními partnery jsou zahraniční výrobní firmy a nadnárodní distribuční společnosti. Spolupracujeme se špičkovými výrobci v oboru jako italským producentem plastů a karosářských dílů COS.PEL, německým výrobcem vzduchových a brzdových systémů KNORR-BREMSE, anebo francouzskou společností VALEO.

Naše zákaznické portfolio se skládá především z firem poskytujících mezinárodních a vnitrostátní kaImagesmionovou dopravu, autorizovaných i neautorizovaných servisů nákladních vozů, technických služeb a stavebních firem. Dodáváme náhradní díly na nákladní vozy prakticky všech zahraničních značek jako například DAF, IVECO, MAN, MERCEDES, RENAULT, SCANIA, VOLVO, BOVA a další.

SASCO s.r.o. poskytuje množství služeb zahrnující odborné poradenství, rozvoz objednaného zboží na místo, či zajištění servisních služeb. Mezi naše priority patří nejen zásobení kvalitními produkty za konkurenceschopné ceny, ale především vřelý přístup ke klientovy a odborné poradenství v dané oblasti. Hlavní důraz je kladen v prvé řadě na spokojenost zákazníka, které dosahujeme prostřednictvím průhlednosti cen a kvality služeb.

Naší vizí je dále posilovat svoji pozici jednoho z čelních dodavatelů náhradních dílů na nákladní vozy. Neustále usiluje o zlepšování úrovně spokojenosti klientů. Věříme, že přátelský a upřímný přístup k zákazníkovi je klíčem k úspěchu a zárukou dalšího obchodního růstu společnosti. Velmi si vážíme nejen nových zákazníků, ale klademe také důraz na péči o stávající klienty, kterým se vždy snažíme nabídnout rychlé a spolehlivé dodávky. Těší nás především fakt, že stále rostoucí část našich objednávek pochází z opakovaných odběrů našich věrných zákazníků.

Slovo jednatele o historii i současnoti společnosti

Společnost SASCO s.r.o. byla založena v roce 1995 jako pokračovatel česko-kanadské společnosti VAZCO Enterprises, která vznikla v roce 1991 a specializovala se především na export příslušenství pro nákladní vozidla a autobusy českých značek KAROSA, LIAZ, AVIA a TATRA do zemí střední a východní Evropy. Přestože se tato společnost rychle stala uznávanou jak v České republice tak v zahraničí, musela reagovat na změny na trhu s nákladními vozy.

Nákladní vozidla vyráImagesběná v Česku byla rychle nahrazena prestižními vozy západních značek. Společnost SASCO s.r.o. tak vznikla jako reakce na tyto změny s cílem pokrýt sortimentem potřeby velkoobchodního prodeje na domácím trhu. Další změna přišla v roce 2000, kdy společnost změnila místo své sídlo a otevřela prodejnu pro maloobchod v Mladé Boleslavi. Tímto krokem jsme se přiblížili nejen stávajícím zákazníkům, ale také drobnějším spotřebitelům.

V dnešní době naše společnost zabezpečuje pokrytí potřeby náhradních dílů na nákladní automobily zahraničních značek ze strany značkových i neznačkových servisů a autodopravců ve střeních, východních a severních Čechách. Snažíme se neustále rozvíjet rozsah a kvalitu nabízených služeb. Samozřejmostí je rozvoz zboží přímo k zákazníkovi, zásilková služba a v naléhavých případech i nouzový servis mimo běžnou pracovní dobu. Jedním z našich hlavních cílů je neustále reagovat na požadavky trhu a pokračovat v rozšiřování portfolia nabízených výrobků a služeb.

Mým osobním cílem je, aby firma byla vždy schopna nabídnout našim klientům profesionální služby a excelentní poradenský servis. Velmi důležitou částí mé obchodní filosofie je zajištění spokojenosti zákazníka, což vyžaduje individuální přístup, dokonalou znalost daného prostředí, skutečnou péči a především spolehlivost. Věřím, že dlouhodobá spokojenost našich klientů je alfou a omegou úspěchu v této branži, a to především protože, spokojený zákazník tvoří naši dobrou image a vizitku na trhu.

Jaroslav Svoboda
Jednatel společnosti

Back to top